Obálka audioknihy O Ježíškovi

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2023

TEN KLUK JE SYMPAŤÁK!

Něžný a hřejivý příběh malého Ježíška, který se po vyhnání z Jeruzaléma ocitne s rodinou na české vesnici. Autor dokázal vystihnout podstatu křesťanské lásky bez jakéhokoli mentorství.

Ježíšek na české vesnici, u břehu české řeky, do níž skáče s českými kamarády? Proč ne, když musel s rodiči odejít z Jeruzaléma a najít nový domov. Půvabné vyprávění o dětství jednoho malého kluka, kterému byly dány dary, s nimiž se musí naučit zacházet. Dětská dobrodružství, která zažívá, líčí autor s humorem a něhou. Čím je tenhle kluk zajímavý a odlišný? Svou láskou, pokorou a vírou v dobro. A když už se stane, že musí zakročit, má k ruce dva nadmíru zábavné pomocníky – své strážné anděly, kteří mu vždy dobře poradí. Knížka o zdánlivě obyčejných, a přitom nejdůležitějších věcech, plná hlubokých poselství.

Pomáhejte poslechem! Audioknihu stojí za to si pořídit. Vy uslyšíte kouzelný příběh v úchvatném podání Davida Švehlíka a budete mít dobrý pocit, že jste pomohli a podpořili dobrou věc.
A Tympanum za vás z každé prodané nahrávky O Ježíškovi pošle 50,-Kč na projekt Linka bezpečí.
Na Lince bezpečí pomáhají dětem a studentům do 26 let, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, s kterými si neví rady. Linka je dostupná pro klienty z celé České republiky a poskytuje bezplatné poradenství nonstop na telefonním čísle 116 111, ale i na chatu a v e-mailové poradně. Ročně odbaví přes 90 tisíc kontaktů. Zhruba stejný počet klientů se nedovolá. Odborníci na lince pracují nonstop, ale nestačí to. Koupí audioknihy O Ježíškovi můžete přispět na zvýšení počtu odbavených kontaktů a podpořit tak provoz Linky bezpečí.

Audiokniha O Ježíškovi, autor David Laňka, čte David Švehlík.