Obálka audioknihy Mrtvé od Tichého jezera

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024
Série: Případy Kay Sharpové díl 1

Matka s dcerkou vyrazí na vysněný výlet k Tichému jezeru. Jen ony dvě, nádherné místo a podzimní barvy všude kolem. Netuší, že se ocitly na území zvráceného vraha.

Když Alison a malá Hazel zmizí, inspektorka Kay Sharpová si přísahá, že je vypátrá živé. Jenže pak se najde mrtvola ženy, kterou kdosi pohřbil hrůzným rituálním způsobem s peřím ve vlasech, a inspektorka má neblahé tušení, že matku s dívenkou čeká stejný osud. Místní obyvatelé se bojí, že jsou další na řadě, a šeptají si o prastarých pohřebištích, zatímco Kay Sharpová zjišťuje, že ji někdo sleduje.

Dostává se příliš blízko k nejzvrácenějšímu vrahovi celé své kariéry, nebo ji dohání vlastní minulost?

Leslie Wolfe: Mrtvé od Tichého jezera| Překlad Klára Kučerová | Čte Jitka Ježková, Martin Stránský, Aleš Procházka, Jana Stryková, Alžběta Stanková | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Hudba Pavel Holý | Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v červnu 2024

Leslie Wolfe
THE GIRL FROM SILENT LAKE