Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Dům plný temnoty

Dům plný temnoty

D. M. Pulley

Délka: 13 h 56 min
Interpret: Terezie Taberyová
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 786 MB

Margot a Myron Spielmanovi se ve snaze uniknout před dlouhými stíny minulosti přestěhují do idylické čtvrti města Cleveland, kde koupí opuštěné sídlo Rawlingswood. Doufají v nový začátek, brzy však zjistí, že také dům má své duchy minulosti… a jsou možná ještě horší než ti jejich.

Už samotnou renovaci provází série nehod a zranění, a když se Spielmanovi do sto let starého sídla konečně nastěhují, začnou jejich problémy rychle narůstat. Krásná fasáda se postupně odlupuje a odhaluje prohnilé srdce Rawlingswoodu a historii poznamenanou vraždou a zradou. Kdosi nebo cosi Spielmanovy sleduje na každém kroku a jejich vlastní tajemství a lži už není možné dál skrývat.

Napětí v rodině narůstá a hrozí, že se budou temné události opakovat. Margot s Myronem se musejí postavit vlastním přízrakům i pohřbeným tajemstvím Rawlingswoodu a to dřív, než se jim dům stane osudným.

D. M. PULLEY
Předtím, než se stala spisovatelkou na plný úvazek, pracovala jako stavební inženýrka a forenzní vyšetřovatelka při rekonstrukcích historických budov.

Tato zajímavá profese (a zároveň autorčina vášeň) se rovněž výrazně promítá do její literární tvorby, kterou v současnosti tvoří čtveřice zdařilých krimi thrillerů. Na prvotinu Mrtvý klíč, za niž získala prestižní ocenění „Amazon Breakthrough Novel Award“, Pulley navázala třemi podobně laděnými a neméně úspěšnými romány (Pohřbená kniha, Zbytečná oběť, Dům plný temnoty), oceňovanými čtenáři i kritiky. D. M. Pulley žije nedaleko Clevelandu ve státě Ohio s manželem, dvěma syny a psem Hobem. Nadevše miluje své soukromí, proto nepřekvapí, že D. M. Pulley není její pravé jméno.

TEREZIE TABERYOVÁ
Terezie Taberyová je speaker s dlouholetou praxí v dabingu jak pro soukromé stanice, tak i pro veřejnoprávní televizi. U mikrofonu vyrůstala už jako dítě, kdy v osmi letech nadabovala své první malé role. Od té doby spolupracuje s různými studii a zadavateli. Její nejzásadnější role jsou např. v trilogii „Hunger Games“ (Katniss) nebo „Twilight sága“ (Jeny), dále ve filmech „Terapie láskou“ (Tiffany), „Divergence“ (Tris), „X-Men“ (Raven/Mystique), v animovaných filmech „Jak vycvičit draka“ (Astrid) či „Včelka Mája“ (Mája) nebo v seriálech „Teorie velkého třesku“ (Bernadette), „Taková moderní rodinka“ (Haley), apod. Své zkušenosti v poslední době uplatňuje také při načítání audioknih.

Audiokniha Dům plný temnoty – temný psychologický thriller od autorky D. M. Pulley. Překlad Monika Pavlisová. Čte Terezie Taberyová. Mistr zvuku Jan Kacian, režie Jakub Tabery.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma