Obálka audioknihy Putování s oslicí do hor

Putování s oslicí do hor

Robert Louis Stevenson

Interpret: Jaromír Soušek
Vydavatel: Jan Radvan
Vydáno: 2017

Robert Louis Stevenson popisuje ve svém Putování svoji dvanáctidenní cestu jižními Cevennami na přelomu září a října r. 1878 .
Na tuto pěší pouť se vydává s oslicí Modestinou. Barvitě a s typickým skotským smyslem pro humor líčí setkání s obyvateli odlehlých míst tohoto kraje, podmanivou krásu hor, bystřin i kaštanových hájů.

Tuto knihu je možno i v dnešní době použít jako průvodce a navštívit zachovalý kus staré dobré Francie.
Putování s oslicí do hor se stalo základním pilířem pro využití oslíků v turistice.
Je to zkrátka povinná četba pro všechny odvážné objevitele francouzského venkova!

Putování s oslicí do hor - audiokniha obsahuje poeticky dobrodružný příběh o autorově putování francouzským venkovem. Autor Robert Louis Stevenson. Čte Jaromír Soušek. Režie Jakub Doubrava.