Obálka audioknihy Velmi osobní kniha o zdraví

Velmi osobní kniha o zdraví

Margit Slimáková

Interpret: Jana Mařasová
Vydavatel: Bizbooks
Vydáno: 2018

Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat.

„Až dočtete tuto výjimečnou knihu uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší než jste si mysleli."
Hanka Zemanová – autorka bestsellerů Nová Biokuchařka a BioAbecedář

„Neznám nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit – je jedinečná, stejně jako tato kniha.“
Robert Vlach – podnikatelský poradce a autor bestselleru Na volné noze

Audiokniha známé odbornice na výživu Velmi osobní kniha o zdraví vám poradí, jak o sebe v dnešním hektickém světě pečovat. Napsala Margit Slimáková a čtou Jana Mařasová a Petr Gelnar.