Obálka audioknihy Jak sbalit ženu 2.0

Interpret: Borek Kapitančik
Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2018

"Jste nešťastně zamilovaní? Chcete se konečně seznámit s dívkou? Chcete se zbavit nesmělosti? Chcete získat ženu, která vás ignoruje (anebo nazpět tu, která vás opustila)? Nové, masivně přepracované vydání českého bestselleru, vám změní život. Autor se od 1. vydání věnoval 5 let poradenství a sbírání nových poznatků o mužských stereotypech, chybách a slabinách, aby vše zapracoval do jedinečné bible nesmělých naplněné novými fintami, koncepty a cvičeními.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT
Kniha Jak sbalit ženu 2.0 – praktická příručka technologie lovu je přepracovanou verzí bestselleru Jak sbalit ženu, který vyšel v roce 2005 v nakladatelství Fragment, a kterého se prodalo více než 20000 výtisků. Proti prvnímu vydání se kniha zásadně změnila a rozrostla. V JSŽ2.0 přibyla praktická cvičení a aktivity pro začátečníky i pokročilé (cvičení gaučová i terénní). Na vše se můžete těšit samozřejmě i v rámci audioknihy, kterou vás provede charismatický hlas známého moderátora Borka Kapitančika.

Jak sbalit ženu 2.0 je moderním manuálem, jak získat ženu či dívku, po které toužíte, a ještě něco navíc. Dlouhodobý úspěch u žen není výsledkem několika triků a hlášek. Díky internetu anebo umění kontaktáže sice dokážete ženu na chvíli zmást a získat na svou stranu – ale stačí to? Co potom? Dokážete ji dostat na schůzku a okouzlit ji? A co další schůzky? Co svádění? Dokážete si ji udržet i poté, co vám pod vlivem vašich kouzel konečně podlehne? Máte jí jako muž co nabídnout? Nezůstanete nakonec jen věčnými „kamarády“, zatímco ona dál hledá někoho jiného, „lepšího“?

Jedinečnost audioknihy Jak sbalit ženu 2.0 je v tom, že vás nikdy nenechá na holičkách: neopustí vás, máte-li nízké sebevědomí a opakovaně selháváte – v takovém případě vám naznačí cestu, jak na sobě pracovat jako muž. Neopustí vás ani později ve chvíli, kdy vás žena odmítne. Nezradí vás ani tehdy, když už od dívky získáte první příslib, anebo ji svedete, ale věci se jaksi zaseknou.

Audiokniha Jak sbalit ženu 2.0. Praktická příručka technologie lovu - aktualizované a doplněné vydání s cvičebnicí. Napsal Tomáš Baránek a načetl Borek Kapitančik.