Vraždy v kruhu: Muž na dně

Délka: 14 h 6 min
Interpret: Jan Šťastný
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2015
Typ souboru: MP3
Velikost: 795 MB

Vraždy v kruhu: Muž na dně - audiokniha obsahuje kriminální román Ivy Procházkové, který je předehrou stejnojmenného seriálu České televize. Čte Jan Šťastný.

Vraždy v kruhu #1

Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých?

Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let, sledujeme začátky jejich vztahů, jsme u samých kořenů jejich pozdějších „televizních“ osudů.

Iva Procházková (1953)
Spisovatelka a scénáristka je především autorkou literatury pro děti a mládež, ale také románů pro dospělé a divadelních her. Píše česky a německy. Několik jejích knih bylo oceněno prestižními literárními cenami v Čechách i v Německu a přeloženo do mnoha jazyků. Dvakrát získala cenu Magnesia Litera (Myši patří do nebe, 2006; Nazí, 2010).

Jan Šťastný (1965)
Jeden z nejznámějších herců současnosti pochází ze Zlína. Po studiích herectví na pražské DAMU přijal stálé angažmá v souboru Národního divadla, v roce 1992 odešel do Divadla na Vinohradech, kde působí dodnes. Své herectví zde rozvinul do kultivovaného projevu, který uplatnil v klasickém i moderním repertoáru (Král Krysa, Othello, Brouk v hlavě, Ideální manžel).
Mnoho velkých příležitostí dostal v televizi, diváckou popularitu mu vynesly zejména seriály Rodáci, Život na zámku, Zdivočelá země, Náměstíčko, Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě nebo Vyprávěj. Tento „muž se sametovým hlasem“ se také řadu let úspěšně věnuje dabingu. Svůj hlas propůjčil například Antoniovi Banderasovi nebo Melu Gibsonovi.

více

Série Vraždy v kruhu

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma