Obálka audioknihy Až moc blízko

Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavatel: Motto
Vydáno: 2017

Lstivé. Zákeřné. Vražedné. Takové jsou tyhle přítelkyně…

Mia je úspěšná psychoterapeutka s prosperující praxí, přesto neváhá všeho nechat, když se v telefonu ozve její dlouholetá přítelkyně Lysette a celá zoufalá ji prosí, aby hned přijela. Její kamarádka Sarah totiž spáchala sebevraždu skokem ze střechy parkovacího domu. Zůstal po ní jen mobil s neodeslanou zprávou LITUJI. Policie začne pochybovat o tom, že šlo o sebevraždu, když městem otřese další podobná smrt. Požádají Miu o pomoc. Proč jsou ale místní tak neochotní, když mají odpovědět na její otázky? Mia je odhodlaná zjistit pravdu. Jak vysokou cenu za ni ale bude muset zaplatit?

Až moc blízko - audiokniha obsahuje thriller o záhadné sebevraždě a zákeřných vztazích několika přítelkyň. Autorka Eleanor Moran. Čte Jana Štvrtecká.