Obálka audioknihy Túlavý braček

Interpret: Oľga Belešová
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Mama sa stará o domácnosť, tato o dom a o záhradu. Dvojičky Ninka a Danielka sú samostatné a fungujú ako na baterky. Ale ešte je tam päťročný Andrej. Všetci sú k nemu láskaví, no inak si ho v podstate nikto nevšíma. A tak chlapček veľmi svojsky volá o pomoc. Alebo možno len prosí o pozornosť. Vždy, keď majú všetci najviac práce, schová sa do dákej myšej diery. Ale pozor! To je len východisková situácia audioknihy Túlavý braček. Na konci sa ukáže, že aj zo súrodencov v rozdielnom veku môže vzniknúť spoľahlivý tím.

Kompletnú neskrátenú verziu knihy veselo a s láskou Číta Oľga Belešová, skvelá komediálna herečka, autorka a moderátorka. Vyštudovala žurnalistiku a ako novinárka pracovala vo viacerých novinách a časopisoch. Je známa aj ako autorka a interpretka v rozhlase či v televízii. 20 rokov hrala v divadle GUnaGU, v SND, v Štúdiu L+S a v Divadle Aréna. Dnes účinkuje a tvorí pre Divadlo pART of ART a Divadlo bez masky.

nahrávka a mix BMT studio 2023
autor: © Toňa Revajová 2022
interpret: Ⓟ Oľga Belešová 2023
zvuk © Tereza Králiková/Miroslav Králik 2023