Obálka audioknihy Pohádkář

Interpret: Táňa Vilhelmová
Vydavatel: Motto
Vydáno: 2012

Po Řízkařích a Bestiáři patří román Pohádkář k dalším úspěšným dílům Barbary Nesvadbové.
Spisovatelka vrací na scénu svoji hrdinku Karlu, tentokrát jako mnohem dospělejší ženu, matku dvou dětí. Karla propadá duší, tělem i láskou jedinému muži, Márovi. Miluje ho tak silně, že paralyzována vášní si neumí připustit, že on ve stejných iluzích udržuje ještě jinou ženu.
Pohádkář je příběhem o fatální závislosti, o vášni i o životních ztrátách. Poslechněte si dvojité monodrama v jednom příběhu, v sugestivním a přesvědčivém podání vynikající Tatiany Vilhelmové i charismatické Dany Morávkové, která disponuje sametovým ženským altem.

Pohádkář - audiokniha Barbary Nesvadbové podle stejnojmenné knihy, kterou namluvily herečky Tatiana Vilhelmová a Dana Morávková.