Obálka audioknihy Delikatesy

Interpret: Jan Werich
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011

V tomto titulu uslyší posluchači dosud digitálně nevydané skutečné lahůdky z umělcových úvah (O srandě, O židli, O štice, chycené na pstruha, O psu Thordovi), ale také opravdové legrace, jako je přednes básně F. L. Čelakovského Blázni byli, kordy měli. Výběr zakončí zcela neznámý unikát z konce 50. let Moje žena Penelope z reklamního filmu a četba z knihy Roarka Bradforda Černošský Pán Bůh a páni izraelité. Záznamy pocházejí z archivu Ondřeje Suchého, některé z nich tvořil Jan Werich pro Suchého rozhlasový pořad Gramotingltangl. Obdivovatelé Jana Wericha si tentokrát skutečně "pochutnají". Lahůdkové archivní objevy vyprávění, nápadů a úvah Jana Wericha.

Obsah:
1. O srandě
2. Blázni byli, kordy měli
3. O židli
4. O štice chycené na pstruha
5. O svém prvním psu Thordovi
6. Moje žena Penelopa
7. Stvoření světa a ráj

Delikatesy - humorné povídky Jana Wericha, které jsou předčítány samotným autorem.