Obálka audioknihy Jak být úspěšný

Interpret: Michal Švarc
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2014

Každý může proměnit své sny o úspěchu v realitu. Použitím rad a inspirativních nápadů, založených na zdravém selském rozumu.
Richard vám ukáže cestu, při které dokážete dosáhnout vašich nejvyšších tužeb a stanete se úspěšnými, ať už to pro vás znamená cokoliv. Audiokniha je pro každého, kdo chce v životě dosáhnout úspěchu.
Vystavte svůj mozek novým myšlenkám, radikálnímu myšlení a znalostem.
Všechny nápady a myšlenky, se kterými se s vámi Richard podělí, jsou založeny na jeho vlastních zkušenostech a ujišťuje, že praktické rady, které nabízí, opravdu fungují. Přinesly úspěch jemu, jeho rodině a bezpočtu dalších.

Richard Denny je ve světě obchodu a komunikace něco jako legenda. Je to člověk, který svůj obor zná a své vědomosti předává s nadšením. Patří k předním autoritám v oblasti úspěšného businessu a prodeje. Do dnešního dne vylepšil prostřednictvím svých přednášek, knih, kurzů a diplomů v obchodních oborech schopnosti více než jednoho milionu lidí z celého světa.
Richard je předsedou skupiny Richard Denny Group, jež se zaměřuje na podnikatelská školení. Je okouzlejícím přednášejícím, jehož mezinárodní prezentace v oboru podnikání nejen motivují, inspirují a vzdělávají, ale také přinášejí vysoce praktické nápady, které zvyšují výkonnost. Správností svých tvrzení si je natolik jistý, že zaručuje, že dosáhnete vynikajícího výsledku.

"Jeho přístup nabízí rozmanitý mix vyzkoušených a otestovaných přístupů."
Cosmopolitan

"Výrobce milionářů."
Birmingham Post and Mail

"Jedním z pojmů, který se nejhůř definují, je úspěch. Co je úspěchem pro mě, nemusí být pro vás a naopak. Co vím ale jistě, že tato audiokniha vám opravdu změní život. V České republice tištěná verze nevyšla a dodnes se tomu divím. A samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak. Přeložili jsme ji a vydali. Je napsaná tak lehce a rozumně, že si její poslech doslova užijete, jako já."
Jan Linhart

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Jak být úspěšný - audiokniha provází posluchače krok za krokem programem sebepoznání, který pomůže nalézt sebedůvěru, nastavit si vlastní cíle, překonat nezdary, nalézt a udržet si motivaci a objevit štěstí doma i v práci. Autor Richard Denny, čte Michal Švarc.