Restart

Délka: 3 h 0 min
Interpret: Michal Švarc
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 169 MB

Restart - audiokniha Restart vám ukáže lepší a snazší způsob, jak uspět v podnikání. Autor Jason Fried a David Heinemeier Hansson. Čte Michal Švarc.

Audiokniha byla 27. 4. 2015 nově upravena a rozšířena o další kapitoly. Zákazníci, kteří koupili dříve, získají její rozšířenou verzi po aktualizaci titulu na své Poličce a opětovném stažení souborů.

Restart je audiokniha stručná, srozumitelná a zbavená plevele profesního žargonu. A především je plná jednoduchých pravidel a rad pro úspěšné podnikání a jak podnikat ve 21. století.
Většina knížek o obchodu a podnikání vám nabízí pořád ty stejné, otřepané rady: Napište si podnikatelský plán, pozorujte konkurenci, najděte si investory, bla bla bla. Pokud i vy hledáte takovou radu, tato audiokniha není pro vás.
Poslechněte si ji a pochopíte, proč jsou obsáhlé plány ve skutečnosti škodlivé, proč nepotřebujete žádné vnější investory, a proč je lepší konkurenci prostě ignorovat. Pravdou je, že potřebujete méně, než si ve skutečnosti myslíte. Nemusíte být workoholikem. Nemusíte neustále nabírat nové zaměstnance. Nemusíte plýtvat časem při papírování na poradách. Dokonce nepotřebujete ani kancelář. Tohle všechno jsou jen výmluvy.
Potřebujete něco jiného. Přestat jen mluvit a pustit se do práce. Tato audiokniha vám ukáže jak.

Naučíte se, jak být produktivnější, jak se dostat do hry, aniž byste museli vykrást banku, a dostanete i hromadu dalších, neobvyklých myšlenek, které vás mohou inspirovat i podněcovat. Potřebujete peníze? Nepotřebujete. Potřebujete moc pracovat? Vůbec ne. Je podnikatelský plán nebo záměr nezbytný? Ale kdepak. Můžete si dovolit odmítnout spoustu klientů? Jasně - musíte.

Díky jednoduchému jazyku a preferenci jednoduchých řešení je Restart ideální pro každého, kdo někdy snil o tom, že se postaví na vlastní nohy. Cílevědomí podnikatelé, majitelé malých firem, lidé ponoření do své každodenní práce, kterou ale nenávidí, oběti zeštíhlování a umělci, kteří už nechtějí strádat - ti všichni najdou v této audioknize neobyčejně cenné rady. Je srozumitelná, stručná a zbavená plevele profesního žargonu. Restart se vysmívá podnikatelským biblím už svojí formou: poslechněte si, jak málo slov stačí k tomu, abychom řekli vše důležité.

Jason Fried a David Heinemeier Hansson jsou zakladatelé firmy 37signals, LLC, se sídlem v Chicagu, která je proslulá softwarovými webovými produkty Basecamp, Highrise, Backpack, Campfire, Ta-Da List a Writeboard, jejichž základní vlastností je jednoduchost. Produkty této průkopnické softwarové firmy používají miliony lidí na celém světě. Píše se o nich v takových periodikách jako Time, Newsweek a Wired.

Začínali v roce 1999 ve třech lidech jako konzultační firma pro návrh webů a první software - Basecamp - vytvořili v roce 2004 pro svou vlastní potřebu. Dnes tento nástroj přináší zisky několika miliónů dolarů ročně. Firma je pojmenována podle 37 radioteleskopických signálů, které americký fyzik Paul Horowitz identifikoval jako potenciální poselství mimozemské civilizace.

Tematické kapitoly:
1. Úvod
2. Zanechte po sobě stopu
3. Dosahujeme pokroku
4. Produktivita
5. Podpora prodeje
6. Zaměstnanci
7. Kontrola škod
8. Závěrem

Reference k audioknize naleznete v záložce Speciální informace.

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma