Obálka audioknihy Rok neviňátek

Interpret: Jitka Moučková
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2024

Manželský pár Winifred a Daniel Coulsonovi žijí bohatým životem ve velkém rodinném sídle. Pořádají opulentní večeře pro své přátele a předstírají, že jsou dokonalá rodina. Realita je však jiná. Za nablýskanou rodinnou idylkou se schovává pravda. Společný život Winifred a Daniela je zuřivý boj a neustálé obviňování.

Naproti tomu syn Winifred a Daniela, Don se má oženit s Annette Allison – ale životem milenců otřese tragédie. Jak dlouho přetvářka vydrží a co se stane, když se obraz rodinného ideálu začne hroutit?

Catherine Cookson (1906–1998) byla britská autorka. Za svou kariéru vydala téměř sto románů a prvním z nich byl Kate Hanniganová, který vyšel v roce 1950. Jejích romantických příběhů se prodalo více než 100 milionů a byly přeloženy do více než 20 jazyků. Její historické romantické romány nezobrazují vznešenost, ale hrdinky jsou většinou skromného původu. Postavy však bojují o lepší život.