Obálka audioknihy Šíp a Uhlíř v Hitšarádě

Interpret: Karel Šíp
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2016

Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř vybrali nejlepší ze svých výstupů v televizním kabaretu Hitšaráda a v roce 1985 je nahráli na gramofonovou desku. Nové vydání této nahrávky potvrzuje kvalitu i duchaplnost vtipu obou komiků, jejichž chytrý a nadčasový humor získal za uplynulá léta jakoby další a nečekané významy.
Skeče s názvy "Rozhovor se sexuologem", "Advokát JUDr. Uhelnatý", "Malíř Jaroslav Mazal", "Sportovní lékař MUDr. Zinkoklih" nebo "Nejlepší karnevalová maska Karla Komického" mají ustálený tvar rozhovoru reportéra s odborníkem, který má na řešení problémů své profese nečekaně nový a odvážný pohled. Vtip otázky přebije ještě vtipnější odpověď. Dialogy jsou proloženy písněmi, jež na texty Zdeňka Svěráka zhudebnil Jaroslav Uhlíř (Meliorační, V myslivně chudé, Děvčátko vopuštěný a Prolhané Karel).

Obsah:
1. Meliorační
2. Svatební ceremoniál
3. Rozhovor se sexuologem
4. Advokát JUDr. Uhelnatý
5. Malíř Jaroslav Mazal
6. Zpěvák popmjúzik K. Outsajdr
7. Básník Karel Hynek Šíp
8. V myslivně chudé
9. Nad dopisy diváků se Sandokanem
10. Sportovní lékař MUDr. Zinkoklih
11. Kapelník karnevalového orchestru
12. Nejlepší karnevalová maska Karla Komického
13. Děvčátka vopuštěný
14. Nová témata Bakalářů
15. Prolhané Karel

Šíp a Uhlíř v Hitšarádě - audiokniha obsahuje výběr scének, jejichž autory i interprety jsou Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř.