Alles Gute - veselé lekce z německého jazyka

Délka: 1 h 2 min
Interpret: Milan Šteindler
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 58 MB

Alles Gute - veselé lekce z německého jazyka - audiokniha obsahuje nahrávky z populárního pořadu s nestandardní humornou výukou němčiny. Účinkují Milan Šteindler a David Vávra.

Populární tvůrci kultovního divadla Sklep, slavili se svým pořadem lekcí němčiny velké úspěchy v satirických televizních pásmech, nyní máme možnost poslechnout si celou sérii jejich proslulých výstupů v celku.

Karl a Egon Vás naučí německy i proti Vaší vůli

Karl a Egon jsou dva nadšení učitelé němčiny. Oba mluví česky, Egon však s velkými chybami. O to ochotněji vysvětlují významy německých slov českým začátečníkům. Oblečeni do tradičních bavorských krojů, netají se vřelým vztahem k rodnému českému pohraničí. Komponují lekce tak, aby posluchače zaujali. V úvodu každé lekce vysvětlí slovíčka a jejich procvičení pak znázorní v malé scénce. Žáci si tak procvičí například vyplnění dotazníku v koncentračním táboře, s pejskem a kočičkou uvaří Eintopf, naučí se diskutovat s číšníkem české restaurace nad malým řízkem, s Egonem a Karlem navštíví silnici v severních Čechách E 55 atd.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma