Exotem na této zemi

Délka: 5 h 8 min
Interpret: Ladislav Heryán
Vydavatel: Portál, Tympanum
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 290 MB

Audiokniha Exotem na této zemi od známého salesiánského kněze a pedagoga, „pastýře undergroundu“, je putováním po stopách Božího milosrdenství na této zemi. Jejím autorem a interpretem je Ladislav Heryán.

Krátké příběhy jsou vyprávěny samotným autorem a doprovázeny jeho vlastní hudbou. Setkávají se v nich dva světy: svět Heryánovy kněžské každodennosti vyplněný setkáními s lidmi z různých vrstev společnosti, vesměs ale z jejích okrajů, a svět biblických poselství a podobenství. Ty vnášejí do naší současnosti paprsky pochopení a smyslu, ale také nastavují zrcadlo naší pýše a sobectví. Heryán ukazuje, jak je svět naplněn Božím milosrdenstvím, které nás v každé chvíli vybízí k tomu, abychom změnili naše uvažování a nechali se jím prostoupit. Jednotlivé kapitoly-příběhy knihy zaujmou bezprostředností a upřímností, s jakou nahlížejí v Boží perspektivě aktuální dění kolem nás, a prohlubují touhu po obrácení srdcí.

LADISLAV HERYÁN
Známý salesiánský kněz, biblista a pedagog. Přezdívá se mu „kněz undergroundu“. Jeho knihy "Exotem na této zemi" a "Stopařem na této zemi" byly oceněny mezi knihami roku v několika anketách.

Nahrávka vznikla podle knihy Ladislava Heryána Exotem na této zemi vydané nakladatelstvím Portál v roce 2016. Copyright © 2016, Ladislav Heryán. Režie Dimitrij Dudík. Zvuk Jan Bláha. Natočeno ve studiu Wariete. Foto na obálce ©Petr zewlakk Vrabec. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo nakladatelství Portál ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v červnu 2018.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma