Obálka audioknihy Začátečník v restauraci

Interpret: Richard Ludvík
Vydavatel: Richard Ludvík – no-book
Vydáno: 2020

Stalo se vám někdy, že jste si měli anglicky objednat v restauraci nebo rychlém občerstvení?

Nebo jste měli při jídle s někým anglicky jednoduše konverzovat?

Co takhle si tyto a další situace procvičit v 50 jednoduchých rozhovorech pro věčné začátečníky a pro mírně pokročilé. Pokud si poslechnete a procvičíte tyto rozhovory a věty se slovíčky, měli byste lépe zvládnout komunikovat anglicky v restauraci, rychlém občerstvení, na letišti, v kině nebo v cestovní kanceláři.

Začátečník v restauraci je již 4. pokračování podobných rozhovorů.

Projdete si, jak si objednat rybu, kolik dát spropitné a jak se bavit při jídle. Poznáte co dělat, když vám zruší let, jak si vybrat správný hotel v cestovní kanceláři nebo jak sbalit modelku. Mnoho zábavných situací na vás čeká při vaší cestě do práce nebo kdykoliv, kdy můžete poslouchat a procvičovat.

Začněte ještě dnes!

Audiokniha Začátečník v restauraci obsahuje kurz angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé. Autorem a lektorem je Richard Ludvík.