Obálka audioknihy Slovíčka pro začátečníky A1, A2

Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2016
Série: Jazyková úroveň A1

Děkujeme za Váš zájem o kurz Anglická slovíčka A1, A2 od vydavatelství Audioacademyeu. Kurz je určen pro úplné i falešné začátečníky, takže pokud s angličtinou začínáte nebo jste se anglicky učili před nějakou dobou a chcete si základy důkladně zopakovat, je určen právě pro vás.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 2 500 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň A1,A2 je začátečnická, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako základ, cestování, volný čas, rodina, jejichž slovní zásoba a ustálené obraty vám pomohou se základně domluvit na cestách a všeobecně při komunikaci s anglicky mluvícími lidmi.

Druhé vydání přichází po pěti letech a spočívá zejména v rozšíření o běžně užívané obraty a fráze a také o slovní zásobu používanou v nových oblastech, jako je třeba informatika. Při rozšíření jsme využili podněty od uživatelů prvních vydání, za něž bychom jim rádi poděkovali.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do angličtiny (lekce 6) v časové pauze před anglickým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe

Ke kurzu jsou zdarma k dispozici skripta, díky kterým získáte možnost mnohem rozšířenějšího využití celého kurzu. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Obsah kurzu:
Lekce 20 Vlastnosti
Lekce 21 Volný čas 01
Lekce 22 Volný čas 02

Slovíčka pro začátečníky A1, A2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz angličtiny.

Série Jazyková úroveň A1

Obálka audioknihy Oliver Twist