Obálka audioknihy Co se do životopisu nevešlo

Co se do životopisu nevešlo

Nick Martin

Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Autreo, MARCO POLO
Vydáno: 2020

Proč se ptají kde se vidíte za deset let? Proč se nezeptají kde se vidíte teď?

Nick ve svých třiadvaceti letech vymění stálý příjem a služební vůz za jednosměrnou letenku do Mexika. A hned se vrhá do dobrodružství. At' už tancuje shuhplattler v Las Vegas, nebo dělá plavčíka na katamaránu. Z jednoho roku se stane šest let a celou tu dobu se ocitá v extrémních situacích. Jenže mezi vyčerpávajícími expedicemi divočinou a společenským zaměstnáním u protinožců si Nick také najde čas na přátelství, lidskou blízkost a povznášející momenty cestování. A pokaždé znovu projevuje pokoru a neotřesitelnou víru ve své poselství: konečně dělat to, co doopravdy milujeme.

Nahrávka vznikla podle knihy Nicka Martina Co se do životopisu nevešlo – 6 let kolem světa
vydané nakladatelstvím Marco Polo v roce 2020

MICHAL JAGELKA
Český herec, moderátor a hlavně dabér! Začal sice studiem strojní průmyslovky, ale brzy přešel na Pražskou konzervatoř, kterou absolvoval v roce 1999. Dabingu se věnuje od svých 12 let. Často dabuje například Leonarda DiCapria, Matta Damona nebo Orlanda Blooma.

Audiokniha Co se do životopisu nevešlo – 6 let kolem světa. Autor Nick Martin. Čte Michal Jagelka.