Obálka audioknihy Euforie

Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2023

ZBAVTE SE ALKOHOLU A ZÍSKEJTE ŠŤASTNĚJŠÍ, SEBEVĚDOMĚJŠÍ JÁ

Vyřaďte alkohol a vybudujte si život, který budete milovat

Alkohol je v naší společnosti na každém kroku a je těžké mu odolat. Nátlak na to, abychom zapadli a dali si „jen jeden drink“ – který se změní na několik – ať už na večírku nebo v pátek večer, může vést k nevyrovnanému životu, který je sužován nezdravými návyky, nízkým sebevědomím a sníženou produktivitou.

Jak můžete změnit svůj vztah k alkoholu, aniž byste se cítili ochuzeni nebo jako společenský vyvrhel? Nejprve se rozhodněte, zda něco měnit chcete. Pokud ano, je pro vás kniha Euforie od certifikované abstinující životní koučky Karoliny Rzadkowolské to pravé.

Představte si výhody “Suchého února” po celý rok, no nezní to euforicky?
Audiokniha Euforie nabízí osmitýdenní plán na životní styl bez alkoholu, který může vést k většímu štěstí, pohodě a sebelásce. Tento průvodce moderním světem vám ukáže, jak si odpočinout bez alkoholu, najít svobodu od tužeb a zapadnutí do společnosti a vytvořit si život, jaký chcete – spolu s odvahou si za ním jít.

Karolina pomohla tisícům příležitostných ”pijáků” proměnit jejich vztah k alkoholu, včetně sebe. V audioknize sdílí osvědčenou strategii, jak učinit alkohol ve vašem životě bezvýznamným. Za pouhých osm týdnů se můžete zbavit alkoholu a naučit se:

• Být plně přítomni se svými dětmi, partnerem a přáteli
• Cítit se více nabití energií, lépe vypadat a žít zdravěji
• Užít si nejlepší spánek svého života
• Bavit se v jakékoli společenské situaci i bez pití
• Dosáhnout cílů pomocí svého nově nalezeného úsilí
• Být sebevědomí a jít za svými největšími sny
• Dejte si pauzu od alkoholu a zaměřte se na zdraví své mysli, těla i duše.

Audiokniha Euforie, autorka Karolina Rzadkowolska, čte Michaela Tomešová.