Reportér srpen 2021

Interpret: David Viktora
Vydavatel: Reportér
Vydáno: 2021

Reportér srpen 2021 – Audiotéka ve spolupráci s magazínem Reportér představuje měsíčník Reportér v audio verzi. Čte David Viktora.

Magazín Reportér je reportážně-investigativní měsíčník, který nabízí svým čtenářkám a čtenářům originální čtenářský zážitek v podobě důkladných textů a kvalitních fotografií od předních českých i zahraničních autorů.

Měsíčník je rozdělen do několika rubrik.
První sekce přináší investigativní články a reportáže, v Českých počinech naleznete tuzemské příběhy zajímavých a úspěšných lidí a aktivit v nejrůznějších oborech. Byznys obsahuje ekonomické informace do hloubky, které nemůže postihnout běžné denní zpravodajství.
Rubrika Střední Evropa se zabývá děním a příběhy ze států sousedících s Českou republikou.
V sekci Kultura pak najdete mimo jiné povídku nebo esej psanou speciálně pro měsíčník a řadu dalších zajímavých článků.

Série Reportér 2021