Obálka audioknihy Konec starých časů

Vydavatel: Tebenas
Vydáno: 2016
Série: Pepův Týnec nad Lesy

"Vážení spoluobčani ! Vy jste se tady sešli, abyste vyslechli výklad o politický situaci. Jelikož se nikdo nemá k tomu, aby vám ty události vysvětlil, řeknu stručně, o co de: sme podruhý ve sračkách a podruhý až po uši."

Jaroslav Žák je znám jako autor populárních knížek především ze školního prostředí (Škola, základ života, Cesta do hlubin študákovy duše). Román Konec starých časů v roce 1948 napsal, ale vzápětí ukryl pro příští generace. Vydán byl poprvé až v roce 1991. Popsal komunistický převrat v únoru 1948 a jeho průběh v malém českém městečku jako nestvůrné panoptikum, hrůzyplné a zároveň směšné hemžení figur a figurek Pepova Týnce nad Lesy. Ironicky nahlíží do dnů, ve kterých se z největších negramotů stala elita národa.

Konec starých časů - audiokniha obsahuje román, jehož autorem je Jaroslav Žák. Čte Miroslav Táborský. Režie Roman Štolpa.

Série Pepův Týnec nad Lesy

Obálka audioknihy Konec starých časů
Konec starých časů
Obálka audioknihy Na úsvitě nové doby