Obálka audioknihy Doktor nemrava

Interpret: Lenka Švejdová
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021

„Sotva jsem se držela na nohou, jak se celé moje tělo chvělo. Jsem si jistá, že si toho všiml, protože mě popadl a nadzvedl a přejel mou druhou bradavku jazykem a vzal ji do úst. Už tak jsem skoro měla orgasmus. Pustil mě, než k tomu došlo, a já jsem se musela chytit židle za mnou, abych neztratila rovnováhu. Doktor Andersen se otočil ke svému stolu, ale přes rameno pronesl: „Udělejte si pohodlí. Vaše bradavky očividně fungují, jak mají a jsou velice citlivé."

Tato povídka byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je zobrazit lidskou přirozenost a různorodost prostřednictvím příběhů vášně, intimity, chtíče a lásky ve splynutí poutavých příběhů a erotiky.

Audiokniha Doktor nemrava - erotická povídka, jejíž autorem je Olrik. Čte Lenka Švejdová.