Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Warren XIII. a prokleté třináctiny

Warren XIII. a prokleté třináctiny

Tania Del Rio

Délka: 5 h 7 min
Interpret: Ondřej Brousek
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2024
Série: Warren XIII. díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 289 MB

Vítejte v Hotelu Warren, který se proměnil v obří loď a vyplul na širé moře! Poslední, strhující a dobrodružná plavba je tady.

Ale klidně můžete zůstat v pohodlí svého pokoje. Velkolepý hotel Warren se totiž stejně čile dokáže pohybovat po lese i plout po vodě. A tak se jeho majitel, mladičký a odvážný Warren XIII., rozhodne oslavit třinácté narozeniny právě uprostřed modravého oceánu. Jenže namísto večírku se spoustou zajímavých hostů ubytovací podnik ztroskotá na tajemném ostrově. A věrného chapadlovitého Črtíka unesou! Aby Warren kamaráda osvobodil, bude muset přijít na kloub zase celé spoustě záhad. Kam má namířeno mořský cirkus? Proč mu tatínek odkázal drahocenný prsten? A co to propánajána jenom je Velká osma? Tak hádejte a vítejte na vlnách dobrodružství, plavčíci.

TANIA DEL RIO
Americká autorka komiksů a knih pro děti, které píše a současně ilustruje. Komiksy uveřejňuje ve známých časopisech Archie Comics, Dark Horse a Marvel. Je absolventkou Minneapolis College of Art and Design v oboru animace. Na svém webu uveřejňuje každý týden komiks My Poorly Drawn Life. V listopadu 2015 vydala společně s Willem Staehlem první díl trilogie o Warrenu XIII. Žije v Los Angeles. Ve volném čase ráda čte mangu (japonské označení pro komiks, který pečlivě zobrazuje emoce a vztahy mezi postavami), plete a háčkuje, hraje videohry a se svým manželem tvoří komiksy Knit-Wits a Muerte.

ONDŘEJ BROUSEK
Český herec, hudebník, skladatel a režisér. Vystudoval hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Po studiu začal vystupovat v Divadle na Fidlovačce. Od roku 2013 je členem uměleckého souboru Divadla na Vinohradech (exceloval například v představeních Andorra, Amadeus, Peer Gynt, Zmoudření Dona Quijota). Významnou se stala jeho práce v rozhlase (za výkon v inscenaci Tři životy Dmitrije Šostakoviče obdržel rozhlasovou Cenu Thálie). V oblasti audioknih se angažuje jako interpret i skladatel. Je členem kapely Monkey Business. Známá je i jeho tvorba v oblasti vážné hudby (napsal dvě symfonie, balet Kytice, zaujal skladbou Sinfonieta La Petite Joie).

OTAKAR BROUSEK
Pochází z významné herecké rodiny, narodil se v Praze, kde také vystudoval hudebně-dramatické oddělení konzervatoře. Prošel soubory Středočeského divadla v Kladně, Městských divadel pražských, a Divadla na Fidlovačce. Od roku 2012 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Kromě divadla se objevuje ve filmu i televizi a příležitostně se věnuje moderování. V roce 2010 byl nominován za roli Veršinina ve Třech sestrách v Divadle Na Fidlovačce na cenu Thalie. Hojně se věnuje také dabingu – svůj hlas propůjčil Russelu Croweovi, Paulu Reiserovi nebo profesoru Lupinovi z čarodějné série o Harrym Potterovi.

Nahrávka vznikla podle knihy Tanii del Rio Warren XIII. a prokleté třináctiny vydané nakladatelstvím Paseka v roce 2021. WARREN 13th AND THE THIRTEEN-YEAR CURSE Copyright © 2020 by Will Staehle & Tania del Rio. Warren the 13th is © and a trademark of Unusual Corporation. All rights reserved. First published in English by Quirk Books, Philadelphia, Pennsylvania. Z anglického originálu Warren the 13th and the Thirteen-Year Curse, vydaného nakladatelstvím Quirk Books ve Filadelfii roku 2020, přeložila Barbora Punge Puchalská. Translation© Barbora Punge Puchalská, 2021. Čtou Ondřej Brousek, Otakar Brousek. Režie Vojtěch Machálek. Zvuk a sound design Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Will Staehle. Úprava obálky pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek.

Audiokniha Warren XIII. a prokleté třináctiny, autorka Tania del Rio, čtou Ondřej Brousek a Otakar Brousek ml.

více

Série Warren XIII.

Obálka audioknihy Warren XIII. a Vševidoucí oko
Warren XIII. a Vševidoucí oko
Obálka audioknihy Warren XIII. a šeptající les
Warren XIII. a šeptající les
Obálka audioknihy Warren XIII. a prokleté třináctiny
Warren XIII. a prokleté třináctiny

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma