Obálka audioknihy Warren XIII. a Vševidoucí oko

Vydáno: 2021
Série: Warren XIII.

AUDIOKNIHA ROKU 2021 v kategorii PRO DĚTI A MLÁDEŽ

První díl trilogie o Warrenovi XIII., souboj s tetou Annakondou o Vševidoucí oko! Zvítězí dobro, nebo vše propadne temným silám zla?!

Dvanáctiletý Warren XIII. je dědicem rodinného hotelu, kde pracuje jako jediný poslíček, údrž-bář, hubitel, pokojský a kluk pro všechno. Jenže to není obyčejný hotel! Děje se v něm jedna podivnější věc než druhá – no, řekněte sami: V kotelně žije tvor se spoustou chapadel, zahrad-ním bludištěm se plíží přízračná dívka, z tety Annakondy i jejích sester Trriangely a Ortogony se vyklubou čarodějnice a mezi záhadnými hosty narazíte třeba na muže, který je od hlavy až k patě celý zafačovaný a dorozumívá se prostřednictvím kartiček. A někde v domě se navíc skrý-vá kouzelný poklad známý jako Vševidoucí oko. Najde ho Warren dřív než ostatní? Rozluští všechna tajemství? Otec a syn Brouskovi v jedinečném koncertu prvního dílu trilogie.

Doporučeno pro fanoušky Tima Burtona, Roalda Dahla a Neila Gaimana

TANIA DEL RIO
Americká spisovatelka a výtvarnice. Žije v Los Angeles. Vystudovala Minneapolis College of Art and Design (obor komiksové umění) a dosáhla titulu bakalářka výtvarného umění v animaci. Posledních deset let se Tania del Rio věnuje především tvorbě pro mládež. Spolupracuje s na-kladatelstvími Marvel, Dark Horse a Archie Comics. Nejvíc ji proslavila série Sabrina, mladá čarodějnice. V češtině vyšla trilogie o Warrenovi XIII., kterou vydala společně s Willem Staehleem.

Nahrávka vznikla podle knihy Tanii del Rio Warren XIII. a Vševidoucí oko vydané nakladatel-stvím Paseka v roce 2017. Copyright © 2015 by Will Staehle & Tania del Rio. All rights reser-ved. First published in English by Quirk Books, Philadelphia, Pennsylvania. Z anglického origi-nálu Warren the 13 and the All-Seeing Eye přeložila Barbora Punge Puchalská. Copyright © Barbora Punge Puchalská, 2017. Čtou Ondřej Brousek, Otakar Brousek. Režie Petr Gojda. Zvuk Nikolaj Ivaskiv. Hudba Ondřej Brousek. Technická redakce Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Will Staehle. Úprava obálky pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2021.

Audiokniha Warren XIII. a Vševidoucí oko. Autorka Tania Del Rio, čte Ondřej Brousek a Otakar Brousek ml.

Série Warren XIII.

Obálka audioknihy Warren XIII. a Vševidoucí oko