Obálka audioknihy Muž vdaných žen

Interpret: Václav Vašák
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2024

Daniel Rys je spisovatel společenských románů, svobodný pětačtyřicátník, který si žije svůj pohodlný život. Píše, rád jezdí na motorce, ještě raději vysedává v barech a především si libuje v četných milostných avantýrách. Tento ideální stav mu zničehonic nabourá žena, se kterou ho pojí dávno zapomenutá minulost. S jejím příchodem najednou dostává Danielův život novou dynamiku, což mu ale začíná přinášet komplikace v jeho paralelně vedených nezávazných vztazích. Ocitá se na neprobádaném území, nevyhne se několika hořkosladkým přešlapům a ty ho donutí zamyslet se nad způsobem života, který až dosud vedl. Postupně přehodnocuje, co je skutečně důležité a co jen „pěna dní“, ovšem k očekávané katarzi nevede přímá cesta. Daniel k ní musí dospět přes karamboly, během nichž přijde nejen o několik svých vztahů, ale téměř i o život.

Alex Walló: Muž vdaných žen | Čte Václav Vašák | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Hudba Petr Hanzlík | Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v dubnu 2024

Muž vdaných žen