Poutník: Mágův deník

Délka: 9 h 0 min
Interpret: Jan Hyhlík
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 508 MB

Poutník: Mágův deník - audiokniha obsahuje nahrávku románu o touze po nalezení vlastní životní cesty. Autorem je Paulo Coelho. Čte Jan Hyhlík.

Román, kterému dal v roce 1987 vzniknout brazilský spisovatel Paulo Coelho, můžeme brát jako podobenství o touze hledat svou vlastní životní cestu. Ve výsledku nás Coelho učí, že všechnu nevšednost a nadpřirozenost lze najít v jednoduchostech a všednostech každodenního života. Z části dobrodružný příběh, z části návod na sebepoznání – tento magický příběh Vás vezme na pouť severním Španělskem do Santiaga de Compostela a ukáže Vám cestou, kdo jste.

Zakoupením tohoto titulu přispíváte na rozvoj audiofondu pro zrakově postižené.
Audiokniha vychází v edici Načteno.

Paulo Coelho (1947)
Svou literární dráhu začal jako dramatik, textař, novinář a scénárista. Jako spisovatel se uvedl knihami Poutník – Mágův deník (1987) a Alchymista (1988), které znamenaly začátek jeho úspěšné dráhy. Dnes je jedním z nejčtenějších a nejvlivnějších autorů, jeho fejetony vycházejí pravidelně v denících na celém světě. Je nositelem mnoha ocenění, jeho díla byla vydána ve více než 150 zemích a byla přeložena do 59 jazyků. Mezi jeho další známé romány patří například Pátá hora, Veronika se rozhodla zemřít, Jedenáct minut, Záhir.

Jan Hyhlík (1945)
Hlasatel, herec a dabér Jan Hyhlík vystudoval ve své rodné Praze divadelní fakultu AMU. Vystřídal divadla v Hradci Králové, Kolíně, Brně, Praze a Pardubicích, kde působí dodnes. Externě spolupracuje od roku 1995 s Českým Rozhlasem 3 Vltava a zhruba stejnou dobu načítá knihy pro Knihovnu a tiskárnu pro nevidomé Karla Emanuela Macana, kde vytvořil již přes 150 audioknih.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma