Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Čarodějka z Portobella

Čarodějka z Portobella

Paulo Coelho

Délka: 8 h 36 min
Interpret: Renata Honzovičová Volfová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 485 MB

V tomto příběhu a jeho napínavé zápletce pracuje Paulo Coelho s tématem ženské síly, lásky, hledání vlastního já a zpřístupnění se energiím světa. Podobně jako i u ostatních Coelhových děl se i zde snaží autor přijít na odpověď k otázce, která v tomto případě zní: „Jak najít odvahu být vždy sami k sobě praví – i když si nejsme jisti, kým vlastně jsme?“ Čarodějka z Portobella vypráví životní příběh Athény, ženy, která se odmítla smířit s realitou, jež vytváří svět kolem nás.

Audiokniha vychází v edici Načteno.
Zakoupením tohoto titulu přispíváte na rozvoj audiofondu pro zrakově postižené.

Paulo Coelho (*1947)
Svou literární dráhu začal jako dramatik, textař, novinář a scénárista. Jako spisovatel se uvedl knihami Poutník – Mágův deník (1987) a Alchymista (1988), které znamenaly začátek jeho úspěšné dráhy. Dnes je jedním z nejčtenějších a nejvlivnějších autorů, jeho fejetony vycházejí pravidelně v denících na celém světě. Je nositelem mnoha ocenění, jeho díla byla vydána ve více než 150 zemích a byla přeložena do 59 jazyků. Mezi jeho další známé romány patří například Pátá hora, Veronika se rozhodla zemřít, Jedenáct minut nebo Záhir.

Renata Volfová (*1959 Praha)
Herečka, rozhlasová hlasatelka a dabérka. Po svém otci Richardu Honzovičovi zdědila lásku k filmu a k rozhlasu. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Hrála ve filmech mj. Prodloužený čas (1984) a Fešák Hubert (1984), ale známá je především jako dabérka. Téměř dvě desetiletí pracovala jako hlasatelka stanice Český rozhlas 2 Praha. Namlouvá komentáře k televizním pořadům a pro nevidomé načetla více jak 90 audioknih.

Čarodějka z Portobella - audiokniha obsahuje román o ženské síle, hledání sebe sama, jehož autorem je Paulo Coelho. Čte Renata Volfová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma