Obálka audioknihy Praga Piccola

Interpret: Martin Myšička
Vydavatel: Durman
Vydáno: 2013

Při poslechu Pragy Piccoly přímo ucítíte slabý závan vůně benzínu a budete toužit po životě ve zlatých dvacátých a třicátých let minulého století. Příběh továrnické rodiny z Libně, tak jak jej ve svých zápiscích zachytil ing. Bertold Neuman, vypráví zkušený Martin Myšička. Z režisérské kukaně jej řídil Dimitrij Dudík. Atmosféru starých časů plných dýchánků pražské smetánky navozuje ústřední valčík a další hudební motivy z pera Kryštofa Marka. Ke klavíru usedla Sara Bukowski. Pro větší autentičnost jsou hudební podkresy doplněny dobovými zvukovými záběry a melodiemi. Úvodní slovo a závěr načetl sám autor.

Praga Picolla - audiokniha obsahuje román, jehož autorem je Miloš Urban. Čte Martin Myšička.