Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Čekání na Bojanglese

Čekání na Bojanglese

Olivier Bourdeaut

Délka: 4 h 6 min
Interpret: Jan Vondráček
Vydavatel: Kniha Zlín
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 231 MB

„Nikdy jsem nepochopil proč, ale otec matce nikdy neříkal jedním jménem déle než dva dny po sobě. I když se jí některá přízviska omrzela dříve a jiná až o chvilku později, měla tenhle zvyk ráda.“ Otec hýřící příběhy, matka milující tanec a syn, který si s dětskou radostí užívá výstředních nápadů svých rodičů. Jejich láska je bláznivá a nespoutaná, jejich život plný přátel a večírků. Ale zatímco z gramofonu den co den zní píseň Niny Simone „Mr. Bojangles“, matka pozvolna dotančí až k samé hranici šílenství. Hravý příběh plný nostalgie a lásky strhává do svého víru stále více čtenářů. Ve Francii sklidil řadu cen a překládá se do sedmadvaceti jazyků.

OLIVIER BOURDEAUT
Vyrostl v domě bez televize a od útlého věku hltal jednu knížku za druhou. S vlastním psaním ale dlouho otálel, první knihu dokončil až poté, co jako neúspěšný realitní makléř dostal vyhazov z práce. Nenašel pro ni nakladatele. Zato jeho druhý román Čekání na Bojanglese se stal literární senzací.

Audiokniha Čekání na Bojanglese obsahuje tragikomický román, který se stal literární senzací nejen ve Francii. Napsal Olivier Bourdeaut. Čtou Jan Vondráček a Vojtěch Vondráček.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma