Obálka audioknihy Italština - gramatika pro začátečníky A1 - A2

Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2023
Série: Italština

Děkujeme za zájem o poslechový kurz Italská gramatika A1, A2 V tomto kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé se naučíte základy italštiny od výslovnosti, přes členy, nejčastěji užívaná slovesa, a předložkové vazby až po základní konverzační obraty a fráze.

Součástí kurzu jsou rovněž konverzační témata, kde najdete nejpoužívanější fráze a obraty pro komunikaci o sobě a své rodině, své práci a svém volném čase.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1 200 slovíček a procvičovacích vět.

Ke kurzu si můžete bezplatně stáhnout skripta, díky nimž budou vaše aktivity s kurzem mnohem efektivnější. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Italštinu v tomto kurzu namluvili Elisa Ciravegna a Matteo Bianchi, češtinu potom Alena Sasínová.

OBSAH:
00 Úvodní lekce_výslovnost, základní slovíčka
01 Podstatná jména, sloveso ESSERE – být, základní číslovky
02 Sloveso AVERE, člen určitý a neurčitý, slovesa první slovesné třídy s koncovkou ARE
03 Slovesa druhé a třetí třídy, přídavná jména, základní pozdravy
04 Nepravidelná slovesa část 01, vazby mi piace a ho bisogno, určování času, můj den
05 Nepravidelná slovesa část 02, ESSERE a STARE, přivlastňovací zájmena, moje rodina
06 Nepravidelná slovesa část 03, způsobová slovesa, dny v týdnu, vazby PRIMA a DOPO DI
07 Nepravidelná slovesa část 04 číslovky 20 – 1000, řadové číslovky slovní zásoba
08 Vybraná slovesa 2 a 3 třídy, vazby c´e a ci sono, základní předložky
09 Další slovesa 1 třídy, předložky se členem určitým, předložky pozice, můj byt
10 Průběhový čas, předložky se členem určitým, minulý čas passato prossimo, měsíce

Italština - gramatika pro začátečníky A1 - A2 - audiokniha obsahuje jazykový kurz italštiny.

Série Italština

Obálka audioknihy Italština - cestovní konverzace