Obálka audioknihy Italština do ucha

Vydavatel: Eddica
Vydáno: 2012
Série: Italština

Italština do ucha je velmi rozsáhlý výukový materiál, který obsahuje 3500 ozvučených příkladových vět, slov a frází a dále výstižné vysvětlení všech gramatických jevů v audio formě. Přehledné a systematické řazení gramatických i konverzačních okruhů(najdete vždy rychle a přesně to, co právě potřebujete). Všechny produkty jsou vytvořeny na základě praktických zkušeností s výukou cizích jazyků, ve spolupráci s týmem lektorů jazykové školy Eddica. Vydavatelství Eddica je zakladatelem a průkopníkem výuky prostřednictvím audioučebnic. Provádíme vlastní vývoj a zdokonalení audioučebnic, do kterého zapracováváme praktické náměty a připomínky uživatelů. Proto jsou naše produkty z hlediska funkčnosti a způsobu práce na nejvyšší úrovni. V současnosti máme nejširší nabídku audioučebnic obsahující tituly pro všeobecnou výuku jazyka, odbornou slovní zásoby a tituly pro děti.

Obsah:
Rod podstatných jmen / Člen přídavného jména / Pádové vztahy / Zájmena / Slovesa být, mít, jít / Otázka a zápor / Tykání a vykání.
Množné číslo / Přídavná jména buono, bello / Zájméno quello / Příslovce místa / Vazba ce a ci sono / Slovesa I. třídy / Tázací zájmena / Zvolací věty
Číslovky
Časování sloves II. slovesné třídy / Přehled předložek / Předložky se členem / Výrazy alcuni - qualche, gia - non piu
Slovesa III. slovesné třídy / Výrazy množství / Slovesa říct, dělat / Dělat + infinitiv
Zájmena přivlastňovací, ukazovací a vztažná / Slovesa vědět, přijít
Příslovce a přídavná jména / Superlativ absolutní / Slovesa chtít, moct, muset
Osobní zájmena / Zájmenná částice ne / Sloveso odcházet / Postavení dvou zájmen před slovesem / Slovesa dát, zdát se
Zvratná slovesa / Slovesa chodit, mít se / Vazba chystat se něco udělat
Zájmenná částice ci / Rozkazovací způsob / Slovesa vybrat si, držet
Budoucí čas / Zájmeno tutto / Sloveso líbit se
Podmiňovací způsob jednoduchý / Výrazy blízko - daleko, ten stejný / Slovesa sedět, nastoupit
Krácení vedlejších vět / Gerundium jednoduché / Sloveso stare + gerundium / Slovesa pít, vypnout
Minulý čas složený u sloves s pomocným avere / Sloveso hýbat
Minulý čas složený u sloves s pomocným essere / Shoda příčestí minulého u zvratných sloves / Slovesa zůstat, zemřít
Shoda příčestí minulého s předmětem přímým / Přípony / Sloveso táhnout
Imperfektum / Předminulý čas / Souslednost časů / Nepřímá řeč / Ženský rod na -ttrice, -essa / Sloveso pokládat
Trpný rod / Předminulý čas / Slovesa sbírat, shromažďovat, přeložit

Ptaní se na cestu
Zeměpis
Zimní dovolená v Itálii

Italština do ucha - audiokniha obsahuje poslechovou učebnici italštiny.

Série Italština

Obálka audioknihy Italština - cestovní konverzace