Obálka audioknihy Polština do práce

Polština do práce

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2017

Osvojte si slovíčka a fráze, které můžete potřebovat každý den v komunikaci s polskými partnery. Kurz je rozdělen do lekcí administrativa, aktivity, finance, marketing, komunikace, povolání, prezentace, vlastnosti, výroba a zaměstnanci. Naučíte se základní výrazy pro každý obor, což výrazně zlepší vaši schopnost komunikovat v práci s kolegy i s klienty v písemné i ústní formě. Kurz obsahuje celkem 480 slovíček a vět (celkem 960 poslechových jednotek).

Díky příbuznosti češtiny a polštiny může kurz využít i ten, kdo se předtím polsky nikdy neučil.

Součástí audionahrávky je také BONUS - přepis nahrávek v PDF s doprovodnými cvičeními k tomuto kurzu. (Soubor PDF je dostupný ke stažení pouze na webových stránkách nebo na www.poslechovaanglictina.cz)

Polština do práce – učte se to, co potřebujete! Audiokniha obsahuje praktickou slovní zásobu v polštině pro různé pracovní situace a odvětví.