Obálka audioknihy Pučmeloud a včelí medvídci 4

Interpret: Václav Vydra
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011

V dalším pokračování historek dvou čmeláků Čmeldy a Brumdy a jejich strašidla Pučmelouda se seznámíme také s paní Pučmeloudovou, do které se obávané čmeláčí strašidlo zamilovalo. Pučmeloud se pod dobrým vlivem své lásky stane školním autobusem. Také se jí pokouší přinést modré z nebe, schová pro ni pampelišku do klícky, aby se jí nerozletěla tak, jak to pampelišky obvykle dělají. Nakonec se kvůli paní Pučmeloudové dostane Pučmeloud i do encyklopedie. V příbězích se znovu setkáme s dalšími oblíbenými hrdiny z lesní paseky, s broukem Kvapníkem, čmeláky a především s jejich novými písničkami. Čmeláci a jejich strašidlo s novými písničkami a historkami.

Obsah:
1. Veselá I
2. Nebojte se Pučmelouda
3. Školní
4. Kvapník
5. Chvátám
6. Jak se stal Pučmeloud autobusem
7. Co má Pučmeloud nejradši
8. Modré z nebe
9..Boule z lásky
10. Jak je dlouhá Dlouhá chvíle
11. Dlouhá chvíle
12. Kdo má čas na Dlouhou chvíli
13. Čí je pampeliška?
14. Ploty
15. V kleci
16. Jak vyléčit Pučmelouda
17. Veselá II
18. Tatínek Pučmeloud

Pučmeloud a včelí medvídci 4 - úspěch včelích medvídků u dětského publika spočívá v souhře vtipného příběhu a chytrých písní Zdeňka Svěráka a Petra Skoumala. Audioknihu čte Václav Vydra.