Obálka audioknihy Trefit hřebík po hlavičce

Trefit hřebík po hlavičce

Ľubomír Klieštik

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Ľubomír Klieštik
Vydáno: 2023

Podnikatelé, chybí vám hotovost, nestíháte termíny a vaši zaměstnanci vám vysvětlují, že je třeba ubrat na tempu? Vy ale víte, že zakázek je málo na to, aby pokryly jejich platy, úvěry a dluhy na fakturách, starší stroje jsou opotřebované, dosluhují a lidé potřebují nové. Dodávky vašich výrobků na trh váznou, výrobní plán je nabitý, ale nic nepomáhá. A už je u vás ekonomka s tím, že neví, zda bude na splátky.

Vy si uvědomíte, že více než třináct hodin v práci je pořád málo. Tušíte, že firmě i vám docházejí síly. Máte více možností, jak věc ještě vyřešit, zachránit situaci. Víc zabrat, něco jinak udělat, nastavit. Začíná vám být už ale jasné, že se ztrácí čas i peníze a brzy to přestanete zvládat. Dochází vám, že vás každou chvilku trefí šlak.

Co teď? Co když vrhnu poslední síly do věcí a toto úsilí nepřinese očekávanou pomoc a úlevu? Tušíte, že byste potřebovali trefit hřebík na hlavičku. Jaká je ta správná úloha, kterou když změním, tak vyřeším nebo dramaticky zlepším situaci a vše se odebere správným směrem? Co je tím hřebíkem, který se musí trefit přesně? Jak ho najít, s jistotou identifikovat a přesně, s razancí ho trefit? A o tom je tato audiokniha.

Audiokniha Trefit hřebík po hlavičce aneb Jak mi práce s omezeními pomůže růst a vydělat / Teorie omezení TOC (Theory of Constraints). Autor Ľubomír Klieštik, překlad Jana Klieštiková. Čte Zbyšek Horák, režie Ondřej Černý.