Obálka audioknihy Kejda

Interpret: Otakar Sovina
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021

Markéta vede všední život studentky až do doby, kdy si jednou k večeři uvaří zvláštní hmotu – kejdu. Ráno zjistí, že se stala vševědoucí. S kamarádkou Týnou se zprvu nově nabytou superschopností baví, ale pak se o ni začne zajímat armáda a jde do tuhého. Hrdinky se ze zombíkama zamořené vojenské základny dostávají do víru nekonečné války na cizí planetě, aby opět skončily na Zemi, která už ovšem není taková, jakou ji opustily.

Brakový román Kejda je divokou jízdou na horské dráze: nechybí ufoni, zombíci, krev, erotika, napětí a humor. Akční cynická sci-fi umně žonglující s klasickými rekvizitami žánru.

DAN ČERNÝ
Dan Černý (*1982) je kreslíř, ilustrátor a animátor. Ve volném čase se také věnuje amatérskému filmu. Spoluautor Pohádek Českého středohoří (2010). Momentálně se věnuje především tvorbě komiksů.

Audiokniha Kejda obsahuje sci-fi příběh od autora Dana Černého. Čte Otakar Sovina.