Obálka audioknihy Gigolo – Zpověď luxusního společníka

Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: Autreo, Fortuna Libri
Vydáno: 2022

Řekněme, že se jmenuje Dominik. Možná jste ho potkala v metru, ohlédla se za ním a chvíli nato jej nadobro pustila z hlavy. Dominik je gigolo.

Zapomeňte ale na všechno, co si myslíte, že o mužských společnících víte. Odhoďte předsudky, snad trochu morálky a nahlédněte pod povrch jedné z nejtajuplnějších profesí, do které Dominik vnáší duchovní rozměr a nachází v ní své poslání.

Strhující životní příběh, jenž vás unese na vlně autenticity, smyslné erotiky, vzrušení, spirituality a nastaví zrcadlo.

Gigolo: Zpověď luxusního společníka je něco, čím chce být kniha Padesát odstínů šedi, až vyroste.

Nahrávka vznikla podle knihy Dominika Krále Gigolo – Zpověď luxusního společníka vydané nakladatelstvím Fortuna Libri v roce 2021

FILIP JANČÍK
Začínal podobně jako řada dabérů, jako herec. Filip Jančík se ale rozhodl této kariéře věnovat naplno a tak ho můžeme vidět jen v málo filmech nebo seriálech. Jeho hlasu si naopak všimneme ihned. Slyšet jej můžeme v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů. Jako mladý herec si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy.

Audiokniha Gigolo – Zpověď luxusního společníka. Autor Dominik Král. Čte Filip Jančík.