Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Noční návštěvník

Noční návštěvník

Jeffery Deaver

Délka: 14 h 30 min
Interpret: Jan Vondráček
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: Lincoln Rhyme díl 15
Typ souboru: MP3
Velikost: 818 MB

Zámečník chodí na návštěvy zásadně bez ohlášení, ale žádný strach. Odemkne si sám!

Po nevydařeném soudním procesu je proslulý vyšetřovatel Lincoln Rhyme donucen ukončit spolupráci s newyorskou policií. Ani hrozící kriminál však neohroženého kvadruplegika neodradí od snahy dopadnout zločince přezdívaného Zámečník, jehož noční dostaveníčka s nic netušícími oběťmi připravují obyvatele města o klidný spánek. Tajemný muž, kterému neodolá žádný bezpečnostní mechanismus ani alarm, za sebou nezanechává velké škody, natož mrtvoly. Vybrané nešťastníky prozatím okrádá jen o pocit bezpečí, nicméně to se může brzy změnit. A tak Rhyma a jeho kolegy v čele s nepostradatelnou Amélií Sachsovou čeká závod s časem: protivníkem jim bude perfekcionista plánující několik tahů dopředu a v mnohém připomínající kriminalistova úhlavního nepřítele, obávaného Hodináře…

Patnáctý díl úspěšné série detektivních románů nabízí další napínavý kriminální případ pod geniální taktovkou Lincolna Rhyma.

JEFFERY DEAVER
Americký spisovatel začal psát do šuplíku v jedenácti letech. Zkoušel uspět i v oboru country, hrál a zpíval po klubech v San Francisku nebo v Chicagu. Publikoval už za studií žurnalistiky na univerzitě v Missouri a toužil po postu soudního zpravodaje elitních deníků Wall Street Journal či New York Times. Vystudoval též práva, poté se věnoval firemní advokacii na Wall Street, nicméně od roku 1990 ho zaměstnává výhradně psaní. Vytvořil tři desítky románů a několik povídkových sbírek. Proslavil se zejména sérií s originální postavou detektiva-kvadruplegika Lincolna Rhyma, jejíž první díl byl v roce 1999 zfilmován – vyšetřovatele ztvárnil Denzel Washington a jeho asistentku Angelina Jolie.

Audiokniha Noční návštěvník – patnáctý díl ze série napínavých thrillerů s Lincolnem Rhymem a Amélií Sachsovou. Autor Jeffery Deaver, čte Jan Vondráček.

více

Série Lincoln Rhyme

Obálka audioknihy Sběratel kostí
Sběratel kostí
Obálka audioknihy Tanečník
Tanečník
Obálka audioknihy Prázdné křeslo
Prázdné křeslo
Obálka audioknihy Kamenná opice
Kamenná opice
Obálka audioknihy Iluze
Iluze
Obálka audioknihy Dvanáctá karta
Dvanáctá karta
Obálka audioknihy Noční návštěvník
Noční návštěvník

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma