Obálka audioknihy Animálci aneb Když se směje les

Animálci aneb Když se směje les

Jarmila Pechová

Interpret: Michal Gulyáš
Vydavatel: Audios.cz
Vydáno: 2015

Veselou pohádkovou knihu o městečku zvířátek ukrytém někde v lese, kam lidé nechodí, ale naopak, právě zvířátka tam žijí lidským způsobem, pro vás napsala talentovaná spisovatelka a textařka Jarmila Pechová. To, co u lidí nebývá tak směšné, se v městečku animálků vždycky překlopí do legrace. Třeba, když pan starosta lev dostane zásah malou lavinou sněhu, nebo pan hroch si nemůže zapnout knoflík u XXXXL kalhot, které mu ještě včera byly velké. A když malý žirafák Oridžák sjíždí ze zasněženého kopce, taky to není mezi hrdiny nic dramatického. Naopak! Každá kapitola končí velkým smíchem. Půvab téhle knížky je v tom, že z ní sálá dobrá nálada a radost ze života. A o to autorce šlo. Pobavit a potěšit malé i větší čtenáře a posluchače.

Animálci aneb Když se směje les - audiokniha obsahuje veselé pohádky, které napsala Jarmila Pechová. Vypráví Michal Gulyáš.