Obálka audioknihy Doktor od Jezera hrochů

Interpret: Bohumil Klepl
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011

Humoristický román o působení českého lékaře v Africe a o jeho peripetiích se ženami.
Mladý, ambiciózní, ale nesmělý lékař je obětí své chamtivé ženy a intrikánské tchyně. Obě se ho snaží přimět ke kariéře spojené se snadným vyděláváním peněz. Seženou mu zdánlivě lukrativní místo lékařského dozoru v daleké Africe. Zapomenou však, že MUDr. Dobešek je smolař a pesimista. Bázlivý český doktor se v úplně neznámých končinách zaplétá do nečekaných dobrodružství, která díky jeho svéráznému způsobu řešení získávají značně komediální rozměr.

"Knížku do ucha" namluvil populární herec Bob Klepl, pro kterého je to audio premiéra. Jako interpret nahrávky dokazuje, že je mistrem slovní komiky, skvělým imitátorem a poutavým vypravěčem.
Pro roli smolařského a svérázného lékaře, který se zaplétá do nečekaných dobrodružství v Africe, ale i do sítě ženských intrik, nebylo lepší volby a Bohumil Klepl vdechnul nejen hlavnímu hrdinovi, ale i dalším mužským či ženským postavám originální hlasovou podobu.

Doktor od jezera hrochů - herec Bohumil Klepl na této audioknize rozehrává skvělý komediální příběh Miloslava Švandrlíka, který patří mezi nejprodávanější humoristické romány.