Doktor od Jezera hrochů

Délka: 2 h 32 min
Interpret: Bohumil Klepl
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2011
Typ souboru: MP3
Velikost: 143 MB

Doktor od jezera hrochů - herec Bohumil Klepl na této audioknize rozehrává skvělý komediální příběh Miloslava Švandrlíka, který patří mezi nejprodávanější humoristické romány.

Humoristický román o působení českého lékaře v Africe a o jeho peripetiích se ženami.
Mladý, ambiciózní, ale nesmělý lékař je obětí své chamtivé ženy a intrikánské tchyně. Obě se ho snaží přimět ke kariéře spojené se snadným vyděláváním peněz. Seženou mu zdánlivě lukrativní místo lékařského dozoru v daleké Africe. Zapomenou však, že MUDr. Dobešek je smolař a pesimista. Bázlivý český doktor se v úplně neznámých končinách zaplétá do nečekaných dobrodružství, která díky jeho svéráznému způsobu řešení získávají značně komediální rozměr.

"Knížku do ucha" namluvil populární herec Bob Klepl, pro kterého je to audio premiéra. Jako interpret nahrávky dokazuje, že je mistrem slovní komiky, skvělým imitátorem a poutavým vypravěčem.
Pro roli smolařského a svérázného lékaře, který se zaplétá do nečekaných dobrodružství v Africe, ale i do sítě ženských intrik, nebylo lepší volby a Bohumil Klepl vdechnul nejen hlavnímu hrdinovi, ale i dalším mužským či ženským postavám originální hlasovou podobu.

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma