Obálka audioknihy Putování s oslem!

Putování s oslem!

Miloslav Šimek

Interpret: Aleš Háma
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2022

Humoristické vyprávění o prázdninových putováních Miloslava Šimka, Josefa Fouska a jejich přátel po Šumavě. Vtipný cestopis o toulkách několika kamarádů s nevyzpytatelným oslem Honzou. Řada veselých historek je podmíněna kuriózním společníkem skupiny výletníků - oslem, který celých devět let dodával svou přítomností jejich výpravám charakter sympatického klukovského bláznovství. V literární tvorbě Miloslava Šimka je "Putování s oslem!" ojedinělou beletristickou prací, kterou napsal společně s Josefem Fouskem.

Příběh má všechny atributy "šimkovského" humoru a posluchači si jej můžou vychutnat v podání herce a moderátora Aleše Hámy.

Audiokniha Putování s oslem!, autor Miloslav Šimek a Josef Fousek, čte Aleš Háma.