Obálka audioknihy Pan Šimral přichází

Interpret: Luboš Pavel
Vydavatel: Creatio
Vydáno: 2015

Dobrodružné, bláznivé, legrační, milé i absurdní příběhy důchodce pana Šimrala, který bývá někdy dosti zmatený, jako ostatně my všichni. Prolíná se zde poetika Nerudy i vtip Daniila Charmse. Příběhy pana Šimrala reflektují problémy moderní doby. Tento svérázný důchodce se účastní demonstrace, recykluje odpad, zkoumá obsah masa v plátku šunky, rozhodne se přilepšit si k nízkému důchodu sázením sportky. Celkem dvacet historek vás vtáhne do kouzelného světa, kdy je možné létat v povětří pomocí deštníku.

Obsah:
18. Jak si pan Šimral užíval
19. Jak pan Šimral podporoval
20. Jak pan Šimral zasahoval

Luboš Pavel, autor textu i vypravěč, napsal mnoho pohádek a příběhů. Vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pohádky a povídky nejen píše, ale i namlouvá jako audioknihy, a hraje na divadelních prknech. Při psaní je pro něj velmi důležitá zpětná vazba s divákem či posluchačem. Jeho příběhy se vyznačují humorem a hravostí. Jsou napsané přímo „do pusy“, takže se dobře poslouchají. Luboš Pavel pravidelně připravuje podcasty Pohádkář a Komunikator na iTunes. Vydal čtyři knihy, napsal několik divadelních scénářů a jeden scénář filmový. Již devět let pravidelně namlouvá knihy a časopis pro nevidomé. Pracuje také jako lektor komunikačních a prezentačních dovedností.

Pan Šimral přichází - audiokniha obsahuje úsměvné příběhy, jejichž autorem i vypravěčem je Luboš Pavel.