Stíny New Orleans – 3. díl

Délka: 34 min
Interpret: Petr Kubes
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2019
Série: Stíny New Orleans
Typ souboru: MP3
Velikost: 32 MB

Hororové hrůzy se prolínají s dosti reálnými, i když hrůzostrašnými a zločineckými rituály. Protože tam, kde nenávist vládne lidskou rukou, černá magie se probouzí.

Stíny New Orleans 3/6 – Znalecký posudek

Jedediah zná jazyk mrtvých. Vyšetřování z tohoto světa ho nemůže vystrašit. Problémy poručíka Legrasse jsou ale pozemského charakteru a oběti, které nachází na ulicích, jsou až příliš reálné. Je přesvědčen, že tentokrát čelí démonickým silám.

PETR KUBES:
Pochází z Olomouce. Po gymnáziu začal studovat divadelní fakultu v Praze pod vedením režiséra Luboše Pistoria a herce Jiřího Adamíry. Své první angažmá strávil v Mladé Boleslavi, poté se přesunul Městských divadel pražských, konkrétně do Divadla Rokoko, kde působil čtyři roky. Současně hostoval také v Národním divadle, v Divadle v Řeznické nebo v Divadle Minor. Od roku 2003 působí v Moravském divadle Olomouc. Vedle své divadelní práce velice rád spolupracuje s Českým rozhlasem a katedrou bohemistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. K jeho nejvýraznějším rolím, které dosud ztvárnil, patří Shakespearův Hamlet, Ibsenův Solnesse či Salieri v Shafferově Amadeovi.

copyright © 2017 by Maciej Lewmdowski, Cienie Nowego Orleanu

Stíny New Orleans jsou temným thrillerem se silnými prvky hororu, které vychází jako první ryze audioknižní seriál. Pro Audiotéku jej exkluzivně napsal Maciej Lewandowski inspirován hororovým příběhem H. P. Lovecrafta „Volání Cthulhu“. Čte Petr Kubes.

více

Série Stíny New Orleans

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma