Andělé smrti

Interpret: Lukáš Hlavica
Vydavatel: Radioservis, Témbr
Vydáno: 2021

Audiokniha Andělé smrti obsahuje thriller od autorky Patricie Gibneyové. Čte Lukáš Hlavica.

Napínavý, znepokojivě temný a do děsivých podrobností propracovaný thriller

V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co?

Případu se ujímá inspektorka Lottie Parkerová a stopy ji zavedou do kláštera svaté Anděly, bývalého dětského domova, nešťastně propojeného s minulostí její vlastní rodiny.

Zatímco si inspektorka začíná uvědomovat souvislost mezi současnými oběťmi a nevyřešenými záhadnými vraždami, ztratí se dva dospívající chlapci. Lottie musí najít vraha dřív, než znovu zaútočí. Jenže nevystavuje kvůli pátrání smrtelnému nebezpečí i své vlastní děti?