Obálka audioknihy Nebezpečná místa

Vydavatel: Radioservis, Témbr
Vydáno: 2023
Série: Inspektorka Lottie Parkerová díl 4

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky.

Audiokniha Nebezpečná místa obsahuje thriller od autorky Patricie Gibneyové. Čte Lukáš Hlavica.

Série Inspektorka Lottie Parkerová

Obálka audioknihy Andělé smrti