Obálka audioknihy Ukradené životy

Vydavatel: Radioservis, Témbr
Vydáno: 2022
Série: Inspektorka Lottie Parkerová díl 2

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně. Když tentýž kopáč najde další mrtvolu, vyšetřovatelka musí mobilizovat veškeré síly a vypátrat, jak jsou tyto dvě oběti propojeny. Jenže záhy zmizí další dvě dívky… Ukradené životy jsou druhou knihou z celosvětově velmi úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou, která se teď střetne s takovými zrůdnostmi, jako je obchod s bílým masem a lidskými orgány či sebepoškozování. Tento případ je tak snad ještě temnější než ten předchozí, který se u našich čtenářů a čtenářek setkal s velkým ohlasem.

Audiokniha Ukradené životy obsahuje thriller od autorky Patricie Gibneyové. Čte Lukáš Hlavica.

Série Inspektorka Lottie Parkerová

Obálka audioknihy Andělé smrti