Obálka audioknihy Povídejme si, děti

Interpret: Bára Milotová
Vydavatel: Audio dětem
Vydáno: 2019

Do dětských oušek přivádí emoce, radost, dovádění, údiv i zděšení ze studené vody. Vyprávění s dětmi o nejrůznějších věcech a poznatcích, se kterými se setkávají v okolním světě, ale i veselé hrátky s českým jazykem, od doby svého vzniku takřka nezestárly. Děti si poslechnou celkem 19 pohádek.
Hudbu k nahrávce složil skladatel Zdeněk Král. V jeho melodiích se například utíká, kníká, přemýšlí, zobrazují Vánoce. Hudba uzavírá jednotlivé kapitoly, rozděluje myšlenky a dokresluje vyřčené.

Audiokniha je prvním titulem nově vzniklého audio nakladatelství AUDIO DĚTEM, které bude jen a jen pro děti. Nahrávka je v kvalitě 60 kbit/s.

Audiokniha Povídejme si, děti obsahuje půvabnou a dnes již téměř zapomenutou dětskou knížku Josefa Čapka. Titul plný veselého vyprávění, které poukazuje nejen na nezbednosti, ale i drobné dětské chyby, vypráví laskavým a příjemným hlasem herečka Bára Milotová.