Obálka audioknihy Dík za Váš smích

Interpret: Jiří Sovák
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020

Skvělé vypravěčské umění Jiřího Sováka posluchači ocení při poslechu jeho vzpomínek na dětství, na prostředí hospody, kterou provozovali jeho rodiče a kde už jako malý kluk absolvoval své první vystoupení.

Vzpomíná zde na školní léta, na doby ranného mládí i na všechny povinnosti, které byly spjaty s provozem restaurace jeho rodičů.

Jiří Sovák zde vypráví o svých začátcích v ochotnických a amatérských divadlech i o působení v Divadle E.F.Buriana, které pro něj bylo školou života a kde absolvoval svou hereckou vysokou školu.

Nechybí ani zážitky z pracovních cest do zahraničí, z prvního vytouženého pobytu u moře, humorné historky spojené s natáčením u nás i v zahraničí i historky s hereckými kolegy