Obálka audioknihy Šprechty v plném počtu

Šprechty v plném počtu

Felix Holzmann

Interpret: Felix Holzmann
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2021

Populární komik, který si získal velkou přízeň diváků a posluchačů, by se v letošním červenci dožil 100 let K nedožitým narozeninám komika Felixe Holzmanna (8. 7. 1921) vychází ve formátu mp3 vše, co ukrýval archiv Supraphonu, s přispěním archivů České televize, Českého rozhlasu a soukromých archivů Felixe Holzmanna a Ondřeje Suchého.

Holzmannovy scénky, anekdoty a výstupy (v tomto kompletu je jich 37, např. Včera, dnes a zítra, Huhulák, Vaše žena je podobná mé známé, Neviděli jste tu Františka Joudu a další), se staly legendárními a trvalými důkazy umělcovy mimořádné schopnosti rozesmát publikum. Jeho humor vychází ze znalosti základních lidských vztahů a myšlenkových pochodů. Jen ony pochody tvůrce trochu posune a logiku zkreslí, čímž vznikne nečekaný vtipný efekt.

Audiokniha Šprechty v plném počtu obsahuje komplet 37 scének a výstupů Felixe Holzmanna.